Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus.

SutinkuClose
0

There are no products in your cart

+370 670 19 319
l-lV 08-17    V 08-16        

 

Categories

PDFPrint
Interaktyvūs ekranai

Interaktyvūs ekranai mokymo įstaigoms, verslui. 

Švietimo įstaigos yra ideali aplinka, kurioje iš tiesų gali būti geriausiai išnaudoti skaitmeninių reklaminių ir komerciniam naudojimui skirtų ekranų teikiami privalumai. Dažniausiai mokyklose, koledžuose, universitetuose ir kitose mokymo įstaigose naudojamas sprendimas yra 4K interaktyvios lentos.

Komerciniam naudojimui skirtų ekranų technologijų integravimas ir taikymas biurų erdvėse bei posėdžių salėse nuolat auga. Akivaizdžiausias skaitmeninių reklaminių ekranų naudojimas įmonių patalpose – tai posėdžių salė, kurioje kaip pristatymo priemonės naudojami LCD ir DV - LED vaizdo sienos bei 4K interaktyvūs jutikliniai ekranai. Skaitmeninių reklaminių ekranų naudojimas komunikacijai įmonių viduje – dar viena besivystanti sritis, kuri, kaip įrodyta, padidina produktyvumą 20–25 proc.1.

> Read more

Results 1 - 1 of 1

Interaktyvūs jutikliniai ekranai

Dydis: 55", 65", 75", 86".
Ryškumas: 500 cd/m2.

Results 1 - 1 of 1