Foto sienelių nuoma parodoms, pristatymams, gimtadieniams, jubiliejams, vestuvėms, krikštynoms, vaikų gimtadieniams, šventėms, išleistuvėms, įmonių renginiams ir t.t. Foto sienelė – tai puikus sprendimas vietos dekoravimui arba tiesiog smagi vieta fotosesijoms. Mūsų dizainerių pagalba maketas gali būti sukurtas pagal Jūsų norus. Fotosienelės paprastai surenkamos bei lengvai transportuojamos, todėl jas galite naudoti nuolat besikeičiančiose vietose.

Taip pat savo klientams siūlome atitvarų nuomą įvairiems trumpalaikėms renginiams. Sunkiasvoriai stulpeliai jungiasi tarpusavyje ištraukiamų juostų pagalba. Atitvarai padės Jums reguliuoti žmonių srautus muziejuose, parduotuvėse, arenose renginio metu, o taip pat atitvers parodos eksponatus arba kitas norimas zonas.

Vėliavų stiebų nuoma visoje Lietuvoje. Stulpai pagaminti iš patvaraus aliuminio. Gali būti komplektuojami kartu su mobiliu sunkiasvoriu, įgręžiamu į žemę arba užkraunamu pagrindu. Dažniausiai naudojami iškilmingų švenčių metu. Jūs taip pat galite įsigyti Lietuvos trispalvę, Vytį, ES arba firminę (pagal užsakymą) vėliavą.

Taip pat galite susisiekti su mumis telefonu +370 670 19 319 arba el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai